İstanbul Bayan Kons Bayan Garson Solist Oryantel iş ilanları

Türkiye geneli gece kulübü ve mekanlar da çalışacak günlük -1000-1500 TL Yövmiye kazanacak
Az bir maaşa çalışmak istemeyen insanlar, alternatif olarak başka iş kollarına yönelmektedir. Bu sektörlerde insanlar bazen iki ya da üç günde, ortalama bir çalışanın aylık maaşını kazanabilmektedir. Durum böyle olunca, bazı insanlar daha kısa sürede yüksek gelirler elde edebilecekleri iş kollarına yönelmeyi tercih ederler. Bu bağlamda özellikle eğlence sektörü, kısa zaman dilimlerinde büyük paralar kazanmak isteyen insanlar için uygun bir alandır. Bir gece kulübünün çalışanları, yaptıkları işlere bağlı olarak farklı ücretler almaktadır. Dolayısıyla barmen ile bir masa dansçısının kazandığı para aynı değildir. Yüksek gelir elde etmeye imkân veren bir diğer mekân türü de gazinolardır. Her ne kadar birkaç on yıl önce ülkede daha fazla gazino olsa da, yine de hizmet veren gazinolar bulunmaktadır. Gazino kültürünü bilen ve onu yaşamak isteyen insanlar, düzenli olarak bu eğlence mekânlarına giderler. Buralarda çalışan kadınlar da gelen insanlara hoş bir karşılama sunarak keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar. Gazino iş ilanları kategorisi özelinde Kaan Menajerlik, 18 yaşından büyük olan ve aynı zamanda kendine güvenen kadınları işe almaktadır. Yüksek gelirler elde etmeyi hedefleyen ve 18 yaşından büyük olan bayanlar, bu sektöre adım atmak için kardelen Menajerlik’i tercih etmektedir. Kardelen Menajerlik ekibine katılmak ve firma kapsamında Türkiye genelinde çalışma gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. En az 18 yaşında olan Bayanlara yüksek kaliteli ve seçkin bir yaşam vadeden Kardelen Menajerlik, sahip olduğu geniş iş bağlantıları sayesinde çalışanlarına oldukça güzel işler bulmaktadır. Kaliteli ve elit ortamları deneyimleyen çalışanlar da Kardelen Menajerlik ile birlikte çalıştıkları için işlerinden memnun kalıyorlar. Çalışanlarına en iyi kazancı sunan firma, iş için ihtiyaç kapsamındaki her şeyi de çalışanlarına büyük bir özenle temin etmektedir.

Gazino iş ilanları

Özellikle gazino ya da gece kulübü gibi mekânlarda çalışacak insanların kendilerine güvenmesi oldukça önemlidir. Çünkü insanlarla doğrudan iletişime geçilen bu mekânlarda, olası bir güvensizlik problemi büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Dolayısıyla bunu önlemek adına, bu tarz işleri özgüveni gerçekten yüksek olan insanlar tercih etmektedir. Kendilerini çekici, samimi, canayakın, özgüveni yüksek olan gören 18 yaşından büyük kadınlar, Gazino iş ilanları kapsamında Kardelen Menajerlik’e başvuru yapabilmektedir. Gazino iş ilanları kapsamında pozisyon açığı bulunan bölümler ise şu şekildedir.

Dansçı
Masa Dansçısı
Striptiz Dansçısı
Kons
Karşılama Hostesi
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firma, sektör hakkında engin bir bilgiye sahiptir. Dolayısıyla doğru iş ağlarını sağlaması açısından piyasanın önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Agresif pazarlamanın yanı sıra reklamcılık, rekabetçi bölünmelerle birlikte güvenli bir müşteri deneyimi sunan beyaz yakalı müşteriler tercih edilmektedir.

Ücretsiz konaklama
ücretsiz çalışma izni.
Çok sayıda düzenli müşteri
Yol-Yemek bize ait

İrtibat:

Telefon : 05428193442

Whatsapp : 05418193442