Bayan garson konsomatris is ilanlar

Bar gazino iş ilanları , eğlence merkezlerinde gece klüplerinde ve bar gibi ortamlarda çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır. Kardelenajans bünyesinde bar gazino iş ilanları için sanatçı alımı, kons bayan alımı, dansöz alımı, oryantal alımı, bayan garson alımı, barmeid alımı ve dansçı bayan alımları yapılacaktır. Kardelenajanas Türkiye genelinde çalıştığı mekanlar (Genelinde : İstanbul gazinoları, İzmir gazinoları, Ankara Gazinoları, Bursa gazinoları, İzmit ve Kocaeli gazinoları, Eskişehir gazinoları, Balıkesir Gazinoları, Çanakkale Gazinoları, Manisa Gazinoları, Muğla Gazinoları, Konya Gazinoları, Antalya Gazinoları, Adana Gazinoları, Mersin Gazinoları, Şanlıurfa gazinoları, diyarbakır gazinoları, Çankırı gazinoları, İskenderu Gazinoları, Kırşehir Gazinoları ) olduğu için tüm bu iş alanlarında kontenjan ve sayı sınırı yoktur.

Türkiye’nin en seçkin, huzurlu ve güvenli gazinoları ile çalışan bir bar gazino menejerliği hizmeti veren bir firmadır. İşe alımlarda, bar gazinolarda işe alım yaparken çalışacak bayan personellerin çalışmak istediği şehirlere göre yerleşim yapar. Bar gazino iş ilanları başlıca aşağıda ki ilanları kapsamaktadır.

BAR GAZİNO İŞ İLANLARI

Bar ve gece kulüplerinde, gazinolarda çalışmak üzere bayan garson,
Pavyon ve night clupler de bayan kons
Yine nayt kulüpler de (Night Club) çalışmak üzere dansçı bayan,
Turistik Gazinolarda çalışmak üzere oryantal ve dansöz,
Gazinolarda iş arayan barmeid personeller işe alınacaktır.
Kardelenajans siz iş arayan bayanlar için, bu iş alanlarında iş imkanları sunuyor. Çalışacak olan bayan personellerin işe alımı ilanımızın altında bulunan telefon numaralarından yapılacaktır. Ayrıca bayankonsisilanlar.com olan Kardelenajans sayfamızdan da Adınızı, Yaşınızı, Fiziksel Özelliklerinizi (Boy Kilo), Konaklama probleminiz ve seyahat engeliniz olup olmadığını, çalışmak istediğiniz yeri ve en az 1 adet fotoğrafınızı bize gönderebilirsiniz. Bilgileriniz tarafımızca gizli tutulacak ve iş imkanları için size verdiğiniz bilgiler doğrultusunda iş imkanı sunulacaktır.

BAR GAZİNO İŞ İLANLARI ÇERÇEVESİNDE İŞE ALINACAK OLAN PERSONELLERDE ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER

18-40 yaşları arasında, (Minimum 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.)
Fiziksel görünüşüne giyim ve kuşamına dikkat eden, bakım ve makyajına özen gösteren,
Seyahat engeli olmayan, Çalışacağı bölgeye göre gitme ve kalma problemi olmayan
Konaklama sorunu olmayan (Konaklamalar Firmalar tarafından Menajerliğimiz güvencesi ile karşılanacaktır.)
Diksiyonu düzgün, Sohbet etmeyi seven

İletisim: 0531 524 97 46

Wahatsap: 0531 524 97 46