Bayan garson barmaid is ilanlari

türkiye geneli kons bayan aranıyor iş ilanları

kons ilanları işi arayanlar ayrıca sitemizde menajerleri ve gazino pavyon ilanlarını kolay bir şekilde bulmaktadırlar, istediği tüm bilgilere en hızlı biçimde ulaşmaktadırlar. Türkiye’nin bundan böyle çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen bayanlar için yeni iş kapısı olma güvenirliğini eline geçirmiş olan yücel menajerlik son dönemin en çok ziyaret edilen adreslerinden olmuştur.

Konuşmayı seven, güler yüzlü, fiziği düzgün, kons işi yapmak isteyen, 18 30 yaş arası deneyimli deneyimsiz bayan elemanlar aşağıda belirtilmiş olan pozisyonlara telefonla müracaat edebilirler

Kons ilanları için Aranan Pozisyonlar:

Kons bayan konsomatris: 350 400 450 500 tl

oryantal dansöz: 400 450 500 tl ( konslu )

dansçı kız: 400 500 600 tl ( konslu )

Konslu solist: 500 600 700 tl

Yukarıda belirtilen yevmiyeler günlük net yevmiyelerdir. Çalışılan mekanlarda kesinlikle kota yoktur ve seçkin turistik mekanlardır. Bu yüzden Ruhsal ve fiziki problemleri olan bayanlar kesinlikle işe kabul edilmeyecek olup başvuruları geri çevrilecektir. Başvuru da bulunacak bayanların işe başlamak için bu bilinçle gelmeleri rica olunur.

İşte yukarıda belirttiğimiz şartlar bana uyuyor ruhsal ve fiziki problemim yok diyorsan, geniş hizmet yelpazesi ile son dönemin en iyi gazino menajerlik ajansı olan kerdelen menajerlik içiniz rahat bir şekilde aşağıda belirttiğimiz telefonlardan günün 24 saati müracaatınızı yapabilirsiniz.

Kardelen Menajerlik çalıştığı mekanlarla anlaşması gereği, kons ilanları başvurusu yapan personellerinin konaklama, yemek, ssk, servis giderlerini karşılatmaktadır. Tanımadığı ve iyi analiz etmediği gazino, pavyon, bar, club, müzikhol, night club gibi işletmelerle kesinlikle çalışmamaktadır.

Tel: 0531 798 20 80

wahatsap: 05317982080

Murat bey